A K T U A L N O Ś C I


NOWY NUMER "POGÓRZA"

    Ukazał się nowy numer gminnego pisma samorządowego "Pogórze". Opisane jest w nim przede wszystkim to, co działo się w naszej gminie w lutym i marcu.

    Sporo miejsca poświęca się wspomnieniom o zmarłej niedawno Teresie Szarkowicz, która była także członkiem zespołu redakcyjnego "Pogórza". Przeczytać możemy o nowych pomysłach i projektach przygotowywanych przez władze samorządowe, o zamierzeniach inwestycyjnych i o wielu innych działaniach wójta, radnych...

    Maksymilian Mrzygłód pisze o współpracy uczniów Szkoły Podstawowej w Janowicach z.... borsukiem, zamieszczona jest relacja ze spotkania seniorów w Janowicach, z mistrzostw gminy w narciarstwie zjazdowym, które odbyły się na stoku w Siemiechowie czy z turnieju wiedzy pożarniczej. Przeczytać możemy co działo się na strażackich zebraniach sprawozdawczych i dowiedzieć się, czy zarządy OSP otrzymały absolutoria.

    Zamieszczony jest pełen terminarz wiosennych spotkań ligowych Pogórza Pleśna, Rzuchowej i Świebodzinianki Świebodzin wraz z podaniem pełnego składu nowego zarządu klubu z Pleśnej.

    Zachęcamy do lektury!

 

 


                                                              Copyright © 2007-2009 Gmina Pleśna