A K T U A L N O Ś C IZaproszenie na konsultacje dotyczące Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii Gminy Pleśna

Gmina Pleśna oraz Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych zaprasza zainteresowane osoby do udziału w spotkaniach konsultacyjnych dotyczącym Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii Gminy Pleśna.

Spotkania odbędą się:
. 29 października (środa) - godz. 10.00, UG Pleśna
. 5 listopada (środa) :
- UG Pleśna - godz. 10.00
- Gminny Ośrodek Kultury - godz. 13.00

Spotkania będą miały charakter warsztatowy. Na miejscu uczestnicy zapoznają się z głównymi założeniami programu. Zapewniamy również poczęstunek i drobne nagrody za udział w konsultacjach.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniach prosimy o kontakt z Panią Elżbietą Kędzior pod nr telefonu: 14 629 28 22. Ze względu na warsztatowy charakter spotkania ilość miejsc jest ograniczona.

Jednocześnie informujemy, iż projekt Programu zostanie wkrótce umieszczony na stronie www.aktywnilokalnie.pl, wraz z formularzem do zgłaszania uwag.
Spotkania realizowane są w ramach projektu "Doskonalenie mechanizmów konsultacji społecznych w Gminie Pleśna ", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.                                                              Copyright C 2007 Gmina Pleśna