A K T U A L N O Ś C I


MŁODZIEŻOWA DRUŻYNA POŻARNICZA Z SZCZEPANOWIC

6 czerwca 2010 r. członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Szczepanowicach z inicjatywy Unii Tarnów ŻSSA, firmy EKOTAR oraz Sołtysa naszej miejscowości - Pana Zbigniewa Prusaka przeprowadzili zbiórkę wolnych pieniędzy na meczu Tauron Azoty Tarnów - Betard WTS Wrocław na stadionie Miejskim w Tarnowie - Mościcach. Udało się nam zebrać aż 6491,37 zł. Cała kwota zostanie przeznaczona na pomoc dla ofiar osuwisk w naszej miejscowości.

Wolontariusze którzy zbierali pieniądze to: Natalia Korpacka, Aneta Damian Magdalena Damian, Wioletta Kula, Agnieszka Kot, Michał Kot, Iwona Kozioł, Sylwia Kasprzyk, Krystian Kopeć i Dominik Janicki, osoby które sprawowały opiekę nad młodzieżą podczas zbiórki pieniędzy to: Zbigniew Prusak, Angelika Kasprzyk, Grzegorz Kopeć, Grzegorz Szydłowski, Piotr Krawczyk.

Kibice jak i sami zawodnicy bardzo chętnie przyłączyli się do zbiórki, wspierając nie tylko materialnie ale i dobrym słowem. Dla młodzieży była to dobra lekcja patriotyzmu samo przypomnienie, że w tak trudnych dla nas chwilach powinniśmy się wszyscy wspierać. Chcielibyśmy pomóc tym rodzinom, które w ostatnich dniach straciły dach nad głową, aby pamiętali że mogą na nas liczyć.


 

 


                                                              Copyright © 2007-2010 Gmina Pleśna