A K T U A L N O Ś C I


MAMA MOŻE WSZYSTKO...

Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich w Małopolsce, zaprasza wszystkie kobiety chcące powrócić na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem i wychowaniem dzieci, na bezpłatny cykl spotkań informacyjnych "Mama może wszystko".

Dzięki temu mamy dowiedzą się jak otrzymać dotacje w ramach unijnego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki i jak dzięki funduszom europejskim wrócić do pracy po urlopach macierzyńskich i wychowawczych.

W trakcie spotkań, konsultanci Głównego Punktu Informacyjnego FEM przedstawią podstawowe informacje nt. Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Opercyjnego Kapitał Ludzki oraz opowiedzą o możliwościach wsparcia dla kobiet. Plan obejmuje również indywidualne konsultacje z ekspertami oraz ewentualną rekrutacje do poszczególnych projektów.

Na czas spotkania, dzieci wezmą udział w specjalnie dla nich zorganizowanych zajęciach. Opieka dla dzieci zapewniona jest przez firmę "Świat elfów".

Wszystkie zainteresowane Panie, prosimy o przesłanie zgłoszenia wraz z załączonym formularzem zgłoszeniowym znajdującym się na stronie www.fundusze.malopolska.pl na adres szkoleniafem@umwm.pl .

Terminy spotkań: 18.03.2010, 25.03.2010, 08.04.2010.

Miejsce spotkania: Centrum Informacyjne FEM, Departament Funduszy Europejskich, ul. Wielicka 72b, Kraków.

Dodatkowe informacje dostępne są na stronie www.fundusze.malopolska.pl, bądź pod nr tel. 12 /29 90 745, oraz w Punkcie Informacyjnym o Funduszach Europejskich w Tarnowie, ul. Szujskiego 66, tel. 14/628 88 12 lub 628 88 13.


Zapraszamy.

 

 


                                                              Copyright © 2007-2009 Gmina Pleśna