A K T U A L N O Ś C I


11 KWIETNIA 2011 (PONIEDZIAŁEK) RUSZA KOLEJNA, VIII EDYCJA PROGRAMU POLSKO AMERYKAŃSKIEJ FUNDACJI WOLNOŚCI "DZIAŁAJ LOKALNIE"

11 kwietnia 2011 (poniedziałek) rusza kolejna, VIII edycja programu Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności "Działaj Lokalnie" w naszym regionie realizowana przez Centrum Animacji Społecznej "Horyzonty" w Tarnowie. Data ta, jest równocześnie datą otwarcia konkursu grantowego na projekt, który zakończy się z dniem 13 maja 2011(piątek). W związku z tym wydarzeniem organizowane są spotkania informacyjne w gminach, do których skierowany jest program. W Państwa gminie, spotkanie odbędzie się w Centrum Kultury, Sportu i Promocji Gminy Pleśna, Pleśna 240, 18 kwietnia (poniedziałek) w godz. 16-18.

Program adresowany jest do organizacji nie nastawionych na zysk, mających status fundacji lub stowarzyszenia zarejestrowanego w KRS, instytucji publicznych posiadających osobowość prawną, oraz inicjatyw obywatelskich działających przy organizacjach, szkołach, domach kultury, bibliotekach, klubach sportowych etc.

Szczegółowe informacje na temat VIII edycji znajdują się na stronie www.horyzonty.org.pl


 

 


                                                              Copyright © 2007 - 2011 Gmina Pleśna