A K T U A L N O Ś C ITŁUSTY CZWARTEK W SZCZEPANOWICACH

O Tłustym Czwartku nie zapomniano także w Szczepanowicach. Dom Strażaka wypełnił się niemal po brzegi, z czego jesteśmy bardzo dumne. Cieszymy się z tak licznej frekwencji, bo daje nam to motywację do dalszej pracy i wiarę w to, że robimy rzeczy potrzebne.

Wśród licznych gości nie zabrakło włodarzy naszej gminy Pleśna. Swoją obecnością zaszczycił nas Wójt pan Józef Knapik, jego zastępca pan Ryszard Stankowski oraz radna powiatowa pani Barbara Gniadek. Nie zapomnieli o nas także nasi radni gminni i sołtys - pan Grzegorz Kopeć oraz Zbigniew Prusak. Mamy nadzieję na owocną współpracę w przyszłości i więcej takich spotkań w tak doborowym towarzystwie.

Spotkanie pod znakiem pączka przebiegło w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Panie z Koła Gospodyń zatroszczyły się strawę dla ciała, a nasi szczególni goście - członkowie Stowarzyszenia "Nowa Szansa" przyjechali z pączkami dla wszystkich, za co im serdecznie dziękujemy w przekonaniu, że uda nam się razem jeszcze nieraz spotkać.

Nie zabrakło także wspólnych śpiewów, choć przyznajemy musimy uzupełnić śpiewniki, bo repertuar okazał się zbyt mały.

Koło Gospodyń w Szczepanowicachfot. Dorota Przydział                                                              Copyright C 2007 Gmina Pleśna