A K T U A L N O Ś C I


Witamy serdecznie wszystkie Mamy i sympatyków naszego Klubu! :)

Zapraszamy w najbliższy wtorek 13 listopada na niepowtarzalne spotkanie z instruktorem masażu dla niemowląt i dzieci, tego dnia wyjątkowo od godz.10 (w sali widowiskowej CK w Pleśnej).

Instruktor masażu Shantala przyjeżdża specjalnie na nasze zaproszenie i zaprezentuje kilka technik masażu, które będzie można wykorzystać w praktyce na własnym dziecku. Więcej o masażu można poczytać na przykład tu: http://dziecisawazne.pl/masaz-shantala-po-co-masowac-dziecko/

Zapraszamy szczególnie gorąco wszystkich zainteresowanych, gdyż wiemy że zalety masażu są nieocenione a przejście całego kursu wiąże się z kosztami.

Ponadto zapraszamy w każdy kolejny wtorek od godziny 14 do sali widowiskowej w Centrum Kultury w Pleśnej na zajęcia i zabawę dla dzieci, a mamy i opiekunów na twórcze rozmowy w przemiłym gronie :)

Do grudnia wszystkie zajęcia i spotkania są realizowane w ramach Projektu Inicjatyw Społecznych i są bezpłatne dla uczestników. Chcemy kontynuować spotkania i warsztaty, wszystko zależy jednak od naszego wspólnego zaangażowania :)

Zapraszają w imieniu Klubu Mam z Pleśnej i Łowczówka
Klaudia Gardeła i Justyna Kubicz

 

 


                                                              Copyright © 2007 Gmina Pleśna