A K T U A L N O Ś C I


SZYBKIE AKCJE, FINEZYJNE ZAGRANIA, PIĘKNE BRAMKI...

Szybkie akcje, finezyjne zagrania, piękne bramki - w hali sportowej w Pleśnej nie brakowało emocji. III Halowy Turniej Piłki Nożnej wygrali piłkarze Bruk - Bet Nieciecza.

Licznie zgromadzona publiczność na pewno mogła być zadowolona nie tylko z piłkarskiego poziomu rywalizacji, ale także organizacji imprezy, m.in. przygotowanych przez organizatorów innych atrakcji, jak choćby konkursów z nagrodami. A na parkiecie najlepsi okazali się piłkarze Bruk - Bet Nieciecza. Co ciekawe: zarówno półfinał, jak i finał podopieczni trenera Marcina Jałochy rozstrzygnęli na swoją korzyść po serii rzutów karnych. Drugą lokatę wywalczyła Sandecja Nowy Sącz, a trzecią Resovia Rzeszów (drużynę tę trenuje pochodzący z Pleśnej Mirosław Hajdo). Kolejne lokaty przypadły Okocimskiemu Brzesko, Wiśle Kraków - Młoda Ekstraklasa i Pogórzu Pleśna. Najwięcej bramek zdobył Marcin Szałęga z Niecieczy, najlepszym zawodnikiem okrzyknięto Dariusza Kantora z Resovii, a bramkarzem Marka Kozioła z Sandecji.


Wyniki:

Grupa A:
Resovia - Okocimski 0-1
Okocimski - Wisła Młoda Ekstraklasa 6-1
Resovia - Wisła ME 5-2

Grupa B:
Pogórze Pleśna - Nieciecza 2-6
Pogórze - Sandecja 1-9
Sandecja - Nieciecza 7-4

Półfinały:
Resovia - Sandecja 2-4
Nieciecza - Okocimski 1-1 (karne 7-6)

O III miejsce:
Resovia - Okocimski 4-2

Finał:
Nieciecza - Sandecja 1-1 (karne 5-4)

Organizatorzy: Centrum Kultury, Sportu i Promocji Gminy Pleśna oraz Gimnazjum w Pleśnej serdecznie dziękują sponsorom - Karpacka Spółka Gazownictwa Sp. z o.o, Zakłady Azotowe w Tarnowie Mościcach SA, Tarnowska Agencja Rozwoju Regionalnego SA, Firma Handlowa Sport Centrum S.C, Tarnowski Klaster Przemysłowy SA, Control Process Sp. z o.o, Małopolskie Forum Wspierania Inicjatyw Lokalnych, Wytwórnia Aparatury Wtryskowej PZL-Mielec Sp. z o.o, Metkom Sp. z o.o, Zakład Remontowy Urządzeń Dżwigowych Remdżwig Sp. z o.o, Restauracja Pasaż, Fitness Klub Forma, Dom Weselny Stanisław Burnat, WAW Mielec Sp. z o.o za udzielone wsparcie finansowe i pomoc OSP Pleśna w organizacji tego ciekawego, sportowego przedsięwzięcia.

 

 


                                                              Copyright © 2007-2009 Gmina Pleśna