A K T U A L N O Ś C I


ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych zaprasza przedstawicieli małopolskich organizacji pozarządowych do udziału w bezpłatnym szkoleniu "Patronat medialny, jako narzędzie promocji NGO w mediach. Jak przygotować skuteczną ofertę na sponsoring działań organizacji pozarządowych?" z zakresu charakterystyki rynku polskich mediów oraz podstaw ich planowania do określonych celów promocyjnych.

 

Podczas szkolenia zostaną omówione mechanizmy funkcjonowania patronatów medialnych i współpracy redakcyjnej. Uczestnicy szkolenia zapoznani zostaną z patronatem medialnym, jako narzędziem promocji organizacji pozarządowych w mediach oraz zdobędą wiedzę i umiejętności z zakresu przygotowania oferty sponsorskiej tak, aby była ona atrakcyjna i dawała duże szanse na skuteczne pozyskiwanie sponsorów.

 

Szkolenie poprowadzi Maciej Migda - trener, doradca i konsultant z zakresu marketingu organizacji III sektora, w szczególności specjalizujący się w tematach związanych z promocją marki, opracowywaniem strategii organizacji oraz planowaniu aktywności marketingowych.

 

Szczegółowe informacje wraz z programem w zaproszeniu.

 

-= ZAPROSZENIE =-
-= FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY =-                                                              Copyright © 2007-2010 Gmina Pleśna